Kristínka Hudáková

*27.12.1989 (Bratislava) †5.4.2008 (Hanušovce nad Topľou)

DomovDomov  FAQFAQ  HľadaťHľadať  Zoznam užívateľovZoznam užívateľov  Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

Share | 

láska,šťastie,rodinka

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
lucia

Počet príspevkov : 2
Registration date : 07.04.2009

OdoslaťPredmet: láska,šťastie,rodinka   Ut 7 apríl 2009 - 20:22

Láska, toto slovko znamená veľmi veľa,je láska úprimná ,a je láska falošná,kedže som z detského domova ,viem čo to je stratiť milujúcu osobu,človeka s ktorým sme prežili hodné chvíle.S ktorým sme sa cítili super,s ktorým sme toho veľa povystrájali,s ktorým sme si všeličo povedali.Ktorému sme dúôverovali.Ktorého sme veľmi veľmi a nesmierne milovali.Mna ako 15 ročnú zobrali od rodičov spolu s ďalšími 4 surodencami.S dvojičkou sestričkou, s mladšou sestrou ktorá sa chystá na strednú s dalšou sestrou ktorá je 6 -čka a najmladší brat teraz 1 váčik ,ktorý bol vzatý od rodičov od mamitčinho náručia ako 3-ročný.Ktorý vôbec netuší čo je to mamička otecko.Tam bol problém u otca,otec sa prestal zaujímať o rodinu už to haprovalo ked sa mal narodiť braček.Tým to skončilo ked sa narodil.Mamka s otcom ešte v pôrodnici riešili situáciu ,otec jej v tom povedal že má druhú, s ktorou je už 1 a pol roka .Vzťah im už toľko trval.Ja s Lenkou mojou dvojičkou sme pochopili že bude zle.Ale zasa nie až tak že sa to skončí takto.Mamka sa nervovo a psychicky zrutila Crying or Very sad ,otec o nas nejavil záujem ,ani neprejavoval city ako otec k dceram a synovi.Teraz už mám 19 rokov som na strednej škole a stále nedokážem tomu iuveriť ani pochopiť prečo.Prečo sa to stalo práve mne?prečo?ale viem že aj ked ma niekto opustil že niekoho som navždy stratila ,mám tu ešte prečo žiť,pre surodencov a dať im lásku,aj ked nie rodičovskú ale chcem sa posnažiť ich ubrániť všetkému zlému.Je a bolo to ťažké.Ale pán boh vie a aj ja viem že mi v tom pomáha .Som totiž veriaca osoba rímokatolíčka.Doteraz mi veľmi pomohol.Lebo by som tu už dávno určite nebola a nerozmýšlala tak ako rozmýšlam.
vždy si púšťam piesne ,a hlavne túto s takýmto textom. :
Láska je voda v hlbinách ,až tam sa ozaj začína,narazíš na skálu a sám si povieš vydržím či vzdám,ústami fontán šepká zem,ja do nich mince nehádžem,šťastie či niečo podobné sa nedá kúpiť za drobné.
Ref:Svoju silu lásku zdor,v tom boji s hĺbok ho premen na dážď a že ma ľúbiš nehovor,ved´to čo hľadáme tiež hľadá.Fontana lásky osud moj tak oživ ju nech pení a moju dušu pevne s telom spoj, po dlhom odlučení.
Asi toľko.Rodina je všetko dokopy ,aj láska aj šťastie ,šťastie je to ked máš celú rodinu ,že ju máš to je to najväčšie šťastie,to je to najdrahšie čo človek k šťastiu potrebuje.Chcela som sa podeliť o svoj trošku iný prípad,ale vedzte že je s vami.Že vás nesmierne ľúbi.Aj ja viem že tam niekde v kutiku srdca maminka cíti že má deti,že ju potrebujú,a že ona potrebuje ich.O tom je život.O rodičoch o deťoch.bez detí niet radosti,niet trápenia ,niet väčšieho šťastia.Pevne verím že aj ked ste a prežívate dosť veľké trápenie,že vás toto posilní.že nie ste sami kto koho stratil.Ja som možno stratila maminku navždy ale viem že ju ľubim a existuje a že je v mojom srdiečku aspoň v ňom ked už nemožem hladiť jej ručky jej jemný a milý pohľad.Jej sladké slová.Aspoň v tom srdiečku je.A viem že sa na mna díva odkiaľsi daleka.Lebo pravdou je že odišla do čiech ale kontakty sa nejak prerušili ,ona viem že má moje číslo ale už vyše troch rokov somju nevidela a ani o nej nič nepočula, žijem z nádejou že sa raz postaví do dverí a povieme si všetko,ale rátam aj s tým že raz mi príde len nejaký papier že zomrela a možno ani to.No jedno viem isto že viem že existovala a že som ju aspoň za tých 15 rokov mala. Cool
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
editahudakova

Počet príspevkov : 17
Registration date : 28.11.2008

OdoslaťPredmet: Re: láska,šťastie,rodinka   St 8 apríl 2009 - 14:37

Milá Lucka,

dlho po prečítaní Tvojich slov som mala zovreté hrdlo a slzy v očiach. Akí neuveriteľne krutí dokážeme byť my dospelí k tým, ktorí nám dôverujú, potrebujú nás, spoliehajú sa na nás a ľúbia nás – k svojim deťom. Dovoľ mi však, aby som Ti vyjadrila nesmierny obdiv a úctu za to, ako si zvládla, sama ešte dieťa, takúto ranu osudu a ako sa s ňou vyrovnávaš. Ty si vyšla z tejto situácie víťazne a máš obrovský potenciál pre to, aby sa z Teba stal vzácny a dobrý človek. Ďakujem Ti za Tvoje krásne slová o rodine a o šťastí. Je vidieť, že si múdra, chápavá a láskavá a dokážeš odpúšťať. To dokážu len veľkí a duchom bohatí ľudia.

Ty však máš ešte jedno bohatstvo, ktoré Ti nikto nevezme, ale časom bude len rásť. Sú to Tvoji súrodenci, ktorým nepochybujem, že si veľkou oporou a ktorí ťa majú radi. Každý človek potrebuje byť nielen ľúbený, ale aj ľúbiť. Ľúbiť niekoho bezvýhradnou, oddanou láskou. Neviem, kde by som bola dnes, keby som po Kristínkinej smrti nemala ešte mladšieho syna Mareka. Niekedy mám pocit, že to nie ja sa starám o neho, ale že on zachraňuje mňa od krajného zúfalstva a beznádeje.

Viem, že Kristínka je tu stále s nami. Napriek tomu sa neviem zmieriť s jej odchodom. Život s ňou bol plný farieb, teraz je šedivý. Vždy bola výbornou spoločníčkou a veľmi mi chýbajú jej vtipné postrehy, múdre rady a dobré srdiečko, ktoré sa vždy naplno rozdávalo iným. Mala neskutočný zmysel pre spravodlivosť a vždy súcitila s trpiacimi, či už išlo o ľudí alebo o zvieratká.

Milá Lucka, verím že si si svoj diel nespravodlivosti a zla vo svojom živote už vyčerpala a že odteraz už stretneš len šťastie, spokojnosť a lásku. Tvoja čistá duša spolu s odhodlaním žiť svoj život naplno určite prinesie svoje ovocie. Prajem Ti krásnu a veľkú rodinu a veľa detí, ktorým určite budeš vedieť odovzdať to všetko, čo si Ty v živote dostala aj nedostala. Nech Ťa pán Boh aj naďalej ochraňuje. Budem veľmi rada, keď sa ešte ozveš a dáš nám vedieť, ako sa Tvoj život vyvíja ďalej. Držíme Ti palce, zaslúžiš si v živote už len to najlepšie.

Kristínkina mamka a ocko
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi

láska,šťastie,rodinka
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Kristínka Hudáková :: Udalosti, príbehy a názory (Events, stories & opinions)-
Prejdi na: